دفتر نمایندگی قرارگاه جهادی امام رضا (ع) در شرق استان هرمزگان افتتاح شد

با حضور مسئول دفتر نمایندگی قرارگاه جهادی امام رضا(ع) در استان هرمزگان دفتر نمایندگی قرارگاه جهادی امام رضا(ع) در شهرستان رودان و شرق این استان افتتاح شد.
به نقل از قرارگاه جهادی امام رضا(ع)، در مراسمی با حضور حسن بهاروند مسئول دفتر نمایندگی قرارگاه جهادی امام رضا(ع) در استان هرمزگان و اقشار مختلف مردم شهرستان و بخش‌های تابعه رودان دفترنمایندگی این قرارگاه در شهرستان رودان افتتاح شد.

در این مراسم مسئول دفتر نمایندگی قرارگاه جهادی امام رضا(ع) در استان هرمزگان هدف از افتتاح این دفاتر را فعالیت در حوزه‌های خدمت‌رسانی به محرومان و مستضعفین اعلام کرد.

حسن بهاروند گفت: علاقه‌مندان به فعالیت‌های جهادی در شهرستان و شرق استان با مراجعه به این دفتر و ثبت نام می‌توانند به صورت جهادی در کارهای خیر و عام‌المنفعه در زمینه‌های فرهنگی، اقتصادی، اشتغال، اجتماعی، محرومیت‌زدایی و مانند این‌ها افتخار خدمت به هم‌نوعان در محل سکونت خود و حتی در روستاها داشته باشند.

بهاروند ضمن عرض تسلیت ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان امام حسین(ع) هدف از قیام عاشورا را مبارزه با ظلم و اجرای عدالت اعلام کرد و انقلاب اسلامی ایران را ادامه دهنده راه عاشورای حسینی دانست و بیان کرد: مردم هوشیار باشند که امروز هم همان زمان کربلاست و فقط صحنه جنگ تغییر پیدا کرده و گرنه یزیدیان زمان همچنان برای خدشه‌دار کردن ولی‌فقیه دوران و اسلام ناب هر آن چه در توان دارند به‌کار گرفته‌اند در چنین شرایط حساسی می‌طلبد مردم هوشیار باشند و با بصیرت شمرهای زمانه خود را بشناسند.

وی افزود: اگر ما به الگوی رفتاری و اخلاقی امام رضا(ع) عمل کنیم جامعه ما عزتمند و متحد می‌شوند و هر چه ما از این الگوها فاصله بگیریم مشکلاتمان زیادتر می‌شود و در این راستا ضروری است فرهنگ رضوی و عاشورایی در جامعه ترویج و گسترش یابد.

در پایان این مراسم حسن ایاغ از جوانان فعال و بومی شهرستان رودان با حکم حسن بهاروند به عنوان مسئول قرارگاه در این شهرستان و شرق استان منصوب شد.

همچنین از روستاهای محروم بخش رودخانه شهرستان رودان توسط مسئول قرارگاه جهادی امام رضا(ع) استان هرمزگان بازدید به عمل آمد و از نزدیک به بررسی مشکلات مردم پرداخت.